Systemy alarmowe

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ TECHNICZNYCH
Zoptymalizowane rozwiązania dla bezpieczeństwa Twojej firmy

zabezpieczenia systemw technicznych - serwerownia

Wiemy, że ochrona mienia Twojej firmy to jedna z kluczowych kwestii, o które powinieneś zadbać. Global Trans SECURITY, jako ekspert w branży security oferuje Ci kompleksowe wsparcie w obszarze bezpieczeństwa. Przez ponad 25 lat działalności wypracowaliśmy zoptymalizowane rozwiązania, które gwarantują wielowymiarowe bezpieczeństwo.

 

Poza obsługą w zakresie ochrony fizycznej i monitoringu iCCTV, oferujemy również zabezpieczenie techniczne budynków za pomocą nowoczesnych systemów alarmowych.

Bez względu na to, czy Twój obiekt został już wyposażony w system alarmowy bądź BMS, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie ochrony od podstaw – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Global Trans SECURITY to doświadczony integrator rozwiązań technicznych. Tworzymy i instalujemy dedykowane rozwiązania systemów zabezpieczeń technicznych dla Klientów indywidualnych i biznesowych w całej Polsce.

ZINTEGROWANY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA SZYTY NA MIARĘ

zabezpieczenia techniczne obiektw

Czym charakteryzuje się dobry system zabezpieczeń technicznych? To połączenie działań operacyjnych i techniki. Indywidualne dopasowanie systemu zabezpieczeń do topografii i specyfiki obiektu pozwala skutecznie minimalizować ryzyko wystąpienia zagrożenia. Jak działa skuteczny system zabezpieczeń technicznych?

 • Zaprojektowany i wdrożony zmyślą o wszystkich potencjalnych ryzykach związanych z funkcjonowaniem i specyfiką obiektu, np. włamaniach, kradzieżach, nieautoryzowanym dostępie do zabronionych stref, ale także wypadkach losowych czy pożarach.
 • Składa się z kompatybilnych i w pełni zintegrowanych ze sobą elementów – tak, aby jego obsługa była prosta i wygodna, a przede wszystkim – pozwalała na szybką reakcję i podjęcie natychmiastowej interwencji w razie zagrożenia.
 • Niezawodne rozwiązania technologiczne sprawdzonych marek – tylko profesjonalne systemy zabezpieczeń są godne zaufania.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Każdy typ obiektu potrzebuje innego rodzaju zabezpieczeń. Twoje biuro, magazyn czy hala fabryczna są narażone na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Dzięki kompleksowemu audytowi bezpieczeństwa szczegółowo określimy typowe dla obiektu ryzyka, możliwości techniczne i wymagania. Co daje audyt bezpieczeństwa?


 • Wskazanie wszystkich zagrożeń związanych z użytkowaniem obiektu – wynikających z działań osób trzecich oraz innych czynników losowych (np. pożar, zalanie itp.);
 • Ocena obecnego systemu bezpieczeństwa pod kątem potencjalnego ryzyka;
 • Wskazanie kierunków rozbudowy i modyfikacji systemów zabezpieczeń w obiekcie;
 • Oszacowanie kosztów niezbędnych modernizacji i zysków wynikających z optymalizacji zabezpieczeń technicznych.

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW OCHRONY

Global Trans SECURITY oferuje kompleksowe rozwiązania w ramach jednego systemu ochrony – od ochrony fizycznej osób i mienia po zaawansowane systemy zabezpieczeń i monitoringu. Wypracowanie spójnej strategii ochrony, która opiera się na nowoczesnej technologii i doświadczeniu wykwalifikowanych pracowników pozwala ograniczyć ochronę fizyczną do minimum, a jednocześnie dopasować system bezpieczeństwa do specyfiki obiektu. Wydajny i niezawodny system bezpieczeństwa oparty na usługach Global Trans SECURITY pozwala zoptymalizować koszty ochrony. Wybierz Global Trans SECURITY i zobacz, ile możesz zaoszczędzić na bezpieczeństwie!

JAK DZIAŁAJĄ SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ Global Trans SECURITY?

syetemy zabezpiecze technicznych obiektw

Nasza misja to czynienie świata bezpieczniejszym. Dlatego w Global Trans SECURITY oferujemy naszym Klientom innowacyjne systemy zabezpieczeń technicznych, bazujące na nowoczesnej technologii i sprawdzonych rozwiązaniach.

Korzystamy z rozwiązań technologicznych marek, takich jak:

 • Schrack Seconet
 • Ambient System
 • Bosch Security Systems
 • Polon-Alfa
 • UTC Fire&Security
 • Xtralis, Gunnebo
 • TOA Electrics

Projektujemy oraz integrujemy systemy bezpieczeństwa, uwzględniając:

 • BMS – systemy zarządzania budynkiem
 • SSWiN – systemy sygnalizacji włamania i napadu
 • CCTV – systemy telewizji przemysłowej
 • SKD – systemy kontroli dostępu
 • DSO – dźwiękowe systemy ostrzegania

Budujemy sieci LAN oraz sieć elektryczną 230V, dostosowując parametry techniczne do wymagań zaawansowanych systemów zabezpieczeń tak, aby wszystkie elementy pracowały spójnie i niezawodnie.

Wierzymy, że połączenie technologii i profesjonalizmu jest gwarancją bezpieczeństwa. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają swoją wiedzę i odbywają stosowne szkolenia, by podejmowane działania i interwencje odbywały się na najwyższym poziomie.

 

Zabezpieczenie techniczne obiektów

monta kamery w obiekcie - zabezpieczenia techniczne

Global Trans SECURITY zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie systemu zabezpieczeń – od projektu po wsparcie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Wybierając zabezpieczenie techniczne obiektów z Global Trans SECURITY otrzymujesz:

 • indywidualny projekt systemu zabezpieczeń, który będzie integrował m.in. zabezpieczenia: BMS, SSWiN, CCTV, SKD, DSO, PPOŻ, także w ramach sieci LAN i 230V,
 • profesjonalne doradztwo w doborze urządzeń, które umożliwią najbardziej efektywne wdrożenie projektu,
 • modernizację systemów bezpieczeństwa – dostosowanie do aktualnie obowiązujących standardów,
 • serwis i konserwację systemów zabezpieczeń.

monitoring w muzeum

Wybierając Global Trans SECURITY stawiasz na partnera, któremu zaufało szerokie grono Klientów na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Global Trans SECURITY?

 • Global Trans SECURITY stawia na doświadczony i kompetentny personel serwisu technicznego – Global Trans SECURITY działa w branży security od 25 lat. Wszyscy nasi specjaliści w zakresie systemów zabezpieczeń na poziomie kierowniczym zdobyli minimum 5-letnie doświadczenie w tym obszarze i nieustannie doszkalają się u naszych partnerów technicznych. Wszyscy posiadają również autoryzację Zakładu Rozwoju Technicznej Ochrony Mienia TECHOM lub PISA w zakresie projektowania systemów alarmowych do klasy SA-4 oraz instalowania i konserwacji systemów alarmowych, w tym systemów sygnalizacji pożaru, wydane przez UTC Fire & Security oraz legitymacje kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.
 • Nasi Klienci mogą liczyć na stałe, profesjonalne wsparcie techniczne. Zespół serwisantów/montażystów to niemal 80 specjalistów, kadra techniczna składająca się z ponad 60 ekspertów i sprawdzeni podwykonawcy.
 • Zdobyliśmy międzynarodowe certyfikaty i uprawnienia branżowe, w tym ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009, koncesję MSWiA, Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia SBPK003306T, Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia do klauzuli „TAJNE” oraz III stopnia do klauzuli „NATO SECRET” oraz „SECRET UE/EU SECRET”.
 • Nasze systemy zabezpieczeń są indywidualne dopasowywanie do topografii, specyfiki obiektu i oczekiwań Klienta – otrzymujesz szyte na miarę rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa.
 • Z niezawodności Global Trans SECURITY skorzystali m.in.: Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wojskowa Akademia Techniczna, Narodowy Bank Polski, Ambasada Indii, miasto Wołomin, Huta Orzeł Biały w Piekarach Śląskich, Muzeum Miasta w Gdyni, ponad 40 sklepów sieci OBI, Interphone Service w Mielcu i wiele, wiele więcej instytucji działających na skalę krajową i zagraniczną.
 • Jakość świadczonych usług i realizowanych projektów jest dla nas kluczowa. Troszczymy się o nią na każdym kroku, a najlepszym tego potwierdzeniem są certyfikaty bezpieczeństwa, jakie zdobyła nasza firma. Oto najważniejsze z nich:
Członkostwo w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych.
 1. Koncesja MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego.
 2. Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia SBPK003306T
 3. Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego I stopnia do klauzuli „TAJNE” oraz III stopnia do klauzuli „NATO SECRET” oraz „SECRET UE/EU SECRET”.
 4. NCAGE 2021H – Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.
 5. Usługi w zakresie projektowania, montażu i obsługi systemów zabezpieczeń elektronicznych oraz realizacji monitoringu – Certyfikat ISO 9001:2008, AQAP 2110:2009
 6. Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – Certyfikat ISO/IEC 27001:2013
 7. Certyfikat OHSAS 18001:2007 i PN-N 18001:2007.
 8. System zarządzania ciągłością działania w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia, w tym projektowania, montażu i obsługi elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz monitorowania sygnałów alarmowych – Certyfikat ISO 22301:2012
 9. Certyfikat środowiskowy ISO 14001/2004.
 10. Członkostwo w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych.

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z naszym doradcą. W Global Trans SECURITY zadbamy o bezpieczeństwo Twojej firmy, obiektu lub posesji od A do Z.

Jakość Global Trans SECURITY

Misją Global Trans SECURITY jest poszukiwanie szytych na miarę rozwiązań w zakresie systemów bezpieczeństwa, które pozwolą uzyskać oczekiwany poziom ochrony, zoptymalizować koszty i cieszyć się niezaburzonym bezpieczeństwem. 

Sprawdź bezpłatny konfigurator systemów alarmowych

Sprawdź bezpłatny konfigurator systemów alarmowych, wybierz rodzaj obiektu, dobierz podstawowe elementy systemu alarmowego i zobacz, jaki jest koszt usługi.